Aktualności

OCTOBER

 

30 PAŹDZIERNIKA godz. 10:00

HALLOWEEN PARTY !!!

Zapraszamy wszystkie dzieciaki do super zabawy. Będą tance, śpiewy, konkursy a dla odważnych ....... GROTA STRACHÓW !!!!!
Warunkiem uczestnictwa - "straszne" przebranie :) Szykujemy więc kostiumy duchów, czarownic, kościotrupów oraz innych straszydeł !!!
Boooooo !!!!

25 PAŹDZIERNIKA  godz. 13:00


Koncert Łódzkiego Towarzystwa Muzycznego                
pt. "Bum, bum"

15 PAŹDZIERNIKA godz. 13:00

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Wszystkie maluszki zostaną oficjalne przyjęte do naszej Playschool'owej rodzinki !!!
Serdecznie poprosimy żeby wszystkie dzieci z najmłodszej grupy przyszły ubrane "na galowo"
- w końcu to bardzo ważny dzień w ich przedszkolnym życiu  !!! :) :) :)02 PAŹDZIERNIKA godz. 13:00

Przyjazd teatru z przedstawieniem "Wielkie podróże małych ludzi - EGIPT"

 

01 PAŹDZIERNIKA

OD 1 PAŹDZIERNIKA ROZPOCZYNAMY WSZYSTKIE ZAJĘCIA DODATKOWE

Poniedziałek - warsztaty plastyczne
Wtorek - robotyka
Środa - joga

Wszystkie zajęcia po podwieczorku: od godz. 15:00 do godz. 15:45

...........................................................................

SEPTEMBER

27 WRZEŚNIA godz. 13:00


Koncert Łódzkiego Towarzystwa Muzycznego                
pt. "Jaki to instrument ?"

27 WRZEŚNIA godz. 11:00

Spotkanie z policjantem


21 WRZEŚNIA godz. 15:00

Zebranie dla rodziców dzieci ze wszystkich grup !!!
Serdecznie zapraszamy !!!

20 WRZEŚNIA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA !!!

Przyjazd Krakowskiego Teatru Iluzji - zaczarowany dzień dla wszystkich Przedszkolaków

13 WRZEŚNIA

ROBOTYKA - zajęcia pokazowe

Każdego roku staramy się urozmaicić naszą ofertę zajęć, również zajęć dodatkowych. W tym roku sprawdzimy, czy dzieci zainteresują się zajęciami rozwijającymi  umiejętności logicznego myślenia, wyobraźnię przestrzenną i pomysłowość. A to wszystko przy pomocy zestawów, z których dzieci budują kolorowe roboty, a następnie je programują przy użyciu kart. 
Powstające konstrukcje rozwijają umiejętności techniczne, a także dostarczają mnóstwo zabawy i radości.
Jeżeli zajęcia okażą się atrakcyjne dla dzieci i dla rodziców włączymy je do naszego pakietu zajęć dodatkowych :)


03 WRZEŚNIASerdecznie witamy po wakacjach !!!

Jak to zwykle bywa, wszystko co dobre szybko się kończy - skończyły się również wakacje i już za chwilę zaczynamy nowy rok w przedszkolu. Wypoczęci, zrelaksowani, z nowymi siłami i zapałem wracamy do Playschool. Troszkę się u nas zmieniło - jak zwykle nie próżnowaliśmy podczas lata i wszystko jest już gotowe na przyjęcie naszych dzieci.
Więc serdecznie zapraszamy już w PONIEDZIAŁEK - 3 WRZEŚNIA :)

Co trzeba zabrać?
- Najważniejsze - DOBRY HUMOR - dobrze wiemy, że po tak długiej wakacyjnej przerwie ( niektórych dzieci nie było w przedszkolu nawet 3 miesiące) trudno jest czasami wrócić do przedszkola, bo trzeba wcześniej wstać, bo w domu najlepsze zabawki, bo z mamą jest najlepiej, bo nie wiem, czy poznam kolegów, bo zmieniam grupę i trochę się boję. Ale kochani - nosy do góry, naprawdę będzie super! Ważne żebyście się tylko odpowiednio nastawili - więc pamiętajcie - dobry humor to podstawa!
- Równie ważne - UKOCHANA PRZYTULANKA - to najlepsze lekarstwo nie tylko dla dzieci, które po raz pierwszy idą do przedszkola. Każde dziecko (coś Wam powiem w tajemnicy - dorośli czasami też...) lubi mieć przy sobie coś, co przypomina mu o domu, dodaje otuchy i odwagi. Więc śmiało - bierzemy zabawkę, na pewno będzie nam wtedy raźniej!
- Przydatne - UBRANIA NA ZMIANĘ - zdarzyć może się wszystko: ktoś nas potrąci i wylejemy kakao, zagadamy się i kapnie nam pomidorowa na sukienkę, zamyślimy się i mizeria wyląduje na spodniach, a zabawa była tak wciągająca, że toaleta zeszła na plan dalszy.... I super! Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko! Ale czasami warto się jednak przebrać i chociaż mamy oczywiście w przedszkolu ubrania na zmianę - dzieci zdecydowanie wolą się przebierać we własne. Więc mała paczuszka na " nieprzewidziane zdarzenia" jak najbardziej polecana.
-  Wygodne PANTOFLE - wiadomo buty zmienić trzeba więc niech to będą ukochane pantofelki, ale takie, w których będzie można swobodnie biegać, skakać i szaleć. Pamiętajmy, że dziecko będzie je miało na nogach wiele godzin.
- Jak co roku bierzemy udział w kolejnej edycji Akademii Aquafresh więc nie może być inaczej - SZCZOTECZKA, KUBEK I PASTA DO ZĘBÓW wszystko oczywiście podpisane i ważne: szczoteczki z osłonkami!

Reszta informacji zostanie przekazana na zebraniu, które odbędzie się w połowie września - o dokładnym terminie poinformujemy na naszej stronie oraz na FACEBOOKU  ( przy okazji serdecznie zapraszamy do polubienia naszej super strony !!! )
Na wszystkie pytania odpowiedzą również nauczycielki więc serdecznie zapraszamy!

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2018 / 2019